Follow by Email

20 planerów i kalendarzy na 2019 rok

20 planerów i kalendarzy na 2019 rok, kalendarze, plannery, książkiMam wrażnie że Grudzień tak szybko sie zaczął, że i zaraz szybko się zakończy a z nim 2018 rok. Większość z nas planuje zakup kalendarzy. Ja już mam swój kalendarz i planner w jednym. Postawiłam na Czaromarownik. A co jeszcze Wam proponuję?
↠1. Czaromarownik. Zawiera obszerny horoskop dla każdego znaku zodiaku. Pozytywne przesłania i wróżby na każdy dzień, a także mnóstwo innych ciekawostek ze Świata Magii.↠2. Zielone koktajle. 365 dni w roku pełnych zdrowia. Kalendarz idealny dla miłośników zdrowego odżywiania i kucharzenia.
↠3. Kalendarz Mały Poradnik Życia. Znajdziesz w nim mnóstwo porad i sentencji na każdy dzień. Idealny na prezent dla każdego.

↠4. Piękny kalendarz z Różami. Twarda oprawa. Stron 336. W środku zakładka oraz planner, adresownik, kalndarium.
↠5. Kalendarz Motywacyjny. Zawiera antystresowe kolorowanki, a także jest drukowany na papierze kredowym. Ponad to zawiera również wschody zachody słońca i księżyca oraz inspirujące cytaty. 

↠6. Kalendarz Motyl. W środku notatnik, adresownik. Stron 336. Twarda oprawa
↠7.Healthy Year by Ann 2019. W poszukiwaniu równowagi. Kalendarz Anny Lewandowskiej który zmotywuje Cię do ćwiczeń i zdrowego odżywiania.

↠8. Planer taki jak Ty. Czyli kalendarz blogerki Gabrieli Gargaś. Pomoże Ci zaplanować każdy dzień, a także będzie Cię wspierać w każdych momentach, i rozbawi jak nikt inny.

↠9.Kalendarz Beaty Pawlikowskiej do nauki języka angielskiego. Idealny dla wszystkich gdzie pragną zdobyć umiejętność posługiwania się jakże bardzo popularnym językiem. 


↠10 Kalendarz popularnej Karoliny z kanału Stylizacje.tv Kalendarz z jej podpisem oraz miejscem do zamieszczenia swoich planów i notatek
↠11. Mini dziennik Karoliny w wersji kieszonkowej. Idealny w podróży i jej planowania.


↠12. Sekretnik Szeptuchy. A w nim przepisy na naelwki, kolorowanki antystresowe, przepisy i miejsce na adresy, i notatki.


↠13. Glam Planner. Elegancki w twardej oprawie ze złotymi zdobieniami. W trzech kolorach. Na pewno skradnie serce każdej kobiety


↠14. Happy Planner. Idealny do zapisków, planowania. A także twarda oprawa, kalendarz, arkusz kalkulacyjny. Zresztą zobacz sama! 


↠15. Zaplanuj swój sukces. Piękny w egzotycznym wydaniu kalendarz i planner w jednym. Idealny na prezent.

↠16. Kalendarz National Geographic. Idealny dla fotografów, podróżników. 

↠17. Kalendarz Kubuś Puchatek. Kto z nas nie kochał tej bajki. Będzie idealny dla trochę większych dzieci, jak i dorosłej osoby.


↠18. Motywacyjny kalndarz Ewy Chodakowskiej.Porady dietetyczne i aktywność fizyczna. Z tym kalendarzem z pewnością uda Ci się zrzucić parę kilo po Świętach ;)

↠19. Kalendarz książkowy z obrazkami z powieści Mały Książę. A w środku cytaty z książki i miejsce na notatki.

↠20. Rok Dobrych Myśli Kalendarz Beaty Pawlikowskiej. Nie mogło w nim zabraknąć cytatów, motywacyjnych myśli autorki, a także mnóstwo planowania i organizowania.


Zobacz także:

Jak radzić sobie z ludźmi których nie lubimy

Kim jest Bliźniaczy Płomień

Peeling + Maska od Perfecty

2 Komentarze

  1. Ciężki wybór będzie coś czuję, przynajmniej 3 mi się bardzo podobają :)

    OdpowiedzUsuń
  2. U mnie w tym roku albo zagości ponownie bujo albo postawię na najprostszy kalendarz z dużą ilością miejsca na notatki :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. To motywacja do dalszego prowadzenia bloga.