Czym jest rezonans Schumanna

Puls Ziemi, zmiana częstotliwości ziemi


Większość z Nas zapewne po raz pierwszy słyszy o Rezonansie Schumanna. Czym on jest? Jaki ma wpływ na nas ludzi. Czym jest to zjawisko?Według Wikipedii jest to zjawisko powodujące występowanie fal elektromagetycznych w zakresie skrajnych częstotliwości Ziemi. To tak zwany "Puls Ziemi"


Częstotliwość Schumanna jest opierana na Hz. Kiedyś fale elektromagnetyczne były na częstotliwości 7,83 Hz Obecnie te częstotliwości osiągają  16,5 Hz. Jak się okazuje 7,83 Hz to częstotliwość naszego mózgu. To kontakt z naturą, spokój. Kiedyś czas leciał wolniej, a my mimo braku dostatku byliśmy bardziej szczęśliwsi niż jest to obecnie. Podwyższenie się częstotliwości Ziemi wzrosła niepokojąco do właśnie aż 16,5 Hz co powoduje u nas nie tylko flustrację, złość ale i też ogólne złe samopoczucie. Straciliśmy dzieki temu kontakt z Matką Ziemią, i tym samym coraz bardziej żyjemy w biegu i w pogodni za pieniądzem. To też przyspieszenie czasu. Niby godziny idą tak samo, ale jednak szybciej. To właśnie skutek uboczny tego zjawiska. Ziemia podlega gwałtownej zmianie, i następuje przyspieszenie.

Chyba każdy z nas to odczuwa? Prawda?

Ale co to oznacza dla Nas? Jaki wpływ ma na nas rezonans? 

Z roku na rok te częstotliwości wzrastają. Wzrost Pulsu Ziemi jest określany za pomocą ciągu liczb Fibonacciego. Pięknie opisany jest artykuł tutaj. Rezonans ma ogromny wpływ na nas ludzi, a także zwierzęta. My ludzie odczuwamy różnie skoki rezonansu. U mnie głównie objawia się to przewlekłym bólem prawej strony ciała, a także myśl że nadciąga coś co zmieni wszystko na Ziemi. I niestety nie są to dobre przeczucia! Jednak by było dobrze, najpierw musi wydarzyć się coś złego.

Jeśli Rezonans Schumanna wzrośnie do 40-50 Hz oznacza to że mówimy o umysłach oświeconych. Powoli otwiera się nam okno na dostrzeganie że nasza planeta Ziemia to żywy organizm, który rezonuje na różnych polach częstotliwości. Puls Ziemi rośnie, a my ludzie odbieramy te skoki w różny, czasem nadprzyrodzony sposób. Przyczyna tego zjawiska nie jest do końca poznana, ale wszystko we Wszechświecie przechodzi zmiany, i procesy ewolucji. Nie powinniśmy zapominać że należymy do Wszechświata, i potrzebny jest nam wzrost świadomości. Musimy zacząć patrzeć na siebie kierując się miłością do ludzi jak i wszystkiego co żyje. Wiele osób zaczyna się przebudzać, co jest wynikiem zmiany częstotliwości wibracji Ziemi. Im większa świadmość istnienia we Wszechświcie, tym bardziej zaczynamy rozmumieć po co i dlaczego istniejemy na Planecie Ziemia, i jak bardzo odeszliśmy od kontaktu z naturą na rzecz materializmu i widzenia tylko czubka swojego nosa. 

Kiedyś pisałam artykuł o leczniczych kamertonach, i jak nasz organizm został przestrojony do złej częstotliwości 440Hz. Odsyłam do artykułu tutaj
Warto obejrzeć i poświęcić chwilę na zrozumienie czym tak naprawdę jest Rezonas Schumanna. To co opisałam jest tylko małym wycinkiem tematu, który jest zbyt obszerny by zawrzeć wszystko w jednym wpisie.Dlaczego źle się czujemy przy zmianie częstotliwości?

Wynika to z tego że nasz organizm dostraja swoją częstotliwość do Pulsu Ziemi. Za nim jednak nadejdzie transforacja i wzrost świadomości, nasze ciało powoli musi się dostroić do rezonansu. Objawy mogą być różne. Mogą to być częste bóle głowy, ból w okolicach kręgosłupa, a także odczuwane ciągłe dolegliwości po prawej lub lewej stronie ciała. To także zmęczenie mimo tego że jesteśmy wyspani,  ale i również wrost świadomości. Tutaj będziemy patrzyli na Świat zupełnie pod innym kątem. Będziemy bardziej dostrojeni do kontaktu z naturą, i wyeliminujemy np. mięso i przetworzoną żywność na rzecz zdrowszego i świadomego odżywiania. Więcej informacji poniżej

Zapraszam Was jeszcze do obejrzenia filmu Grzegorza Sławickiego (*) niestety ten wspaniały facet odszedł od nas umierając na raka... Film jest z 2016 roku, jednak obecnie jest on nadal bardzo ważnym tematem skupiającym wiedzę która jest na czasie.

9 Komentarze

 1. Już myślałam, że to jakaś odmiana rezonansu magnetycznego... Fascynujące!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi ostatnio dokuczają bóle kręgosłupa niestety. Podjęłaś ciekawy temat, dałaś mi do myślenia.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie czasami śmieszy, że ludzie odrzucają od siebie informacje, że Ziemia czy Księżyc mają na nas ogromny wpływ.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dorotko! Cóż za synchronizacja :D Akurat dzisiaj też poczytywałam na temat R.S.
  Bardzo dziękuję za wspaniały wpis :* Uściski! Good job!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ewcia! Cóż za niespodzianka,że tu jesteś😘 To się nazywa kontakt telepatyczny!Miło mi czytać Twój komentarz💓

   Usuń
 5. Ciekawe to i bardzo interesujące. Ja czasami jak wsiąknę w takie filmiki tak się nie mogę od nich oderwać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kręgosłup niestety daje o sobie znać coraz częściej

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwsze słysze o tym, jednak temat mnie zaciekawił ;) Księżyc na mnie bardzo działa, zwlaszcza podczas pełni, mam wtedy nocnie przespaną i mnustwo energii :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. To motywacja do dalszego prowadzenia bloga.