Follow by Email

Czy dopuszczasz istnienie innej formy życia?

UFO, cywilizacja pozaziemska, czy wierzysz w istnienie kosmitówPrzyznam się Wam szczerze że dość długo stawiałam sobie pytanie na to czy opublikować taki wpis, gdzie większość populacji wyśmiewa się szyderczo z takich tematów ( nie ukrywajmy paranormalnych). Chodź ja osobiście nie lubię używać tego słowa. Wolę nazywać takie zjawiska Niewyjaśnionymi, które dają jednak sporo do myślenia w XXI wieku.Zjawiska Niewyjaśnione. Mimo że mamy rok 2019 nie stawia to faktu że w dobie cywilizacji ( wydawałoby się dobrze rozwiniętej zarówno duchowo jak i technologicznie) odsunęliśmy i wyparliśmy ze swojego toku myślenia istnienie innych form życia. Nie mówię tutaj o bakteriach, czy płazińcach na innych planetach, bo zwyczajnie jest to jak najbardziej możliwe z punktu zarówno naukowców, jak i ogromnej przestrzeni gdzie mamy miliony planet i szerokie spektrum życia w wielkim Uniwersum Wszechświata. 


Mam na myśli inteligentne formy życia, doskonałe pod kątem zarówno technologicznym jak i duchowym. Oczywiście takie tematy na blogach są bardzo rzadko spotykane, a ludzie są pochłonięci pracą, domem i zarabianiem. Czy wiecie że aż 92% ludzi nie patrzy w niebo? To przerażające statystyki, które mam nadzieje że Was czytających nie dotyczą! 

Zjawiskami Niewyjaśnionymi zaczęłam się interesować jak miałam około 18 lat. Dziś mam już 35. Mimo że wiek to tylko cyfry nie ukrywam się z tym że fascynacja życiem pozaziemskim ma dla mnie bardzo wielkie znaczenie.  Nie napisałabym tego tekstu gdybym sama  nie doświadczyła Nieznanego. Wybaczcie że nie będę tutaj opisywała swojej historii ale z doświadczenia wiem że większość by mnie tu zeżarła ! 

Niestety nadal uważa się że mówienie o tym sprawia że ludzie często na ciebie krzywo patrzą, i oceniają nas negatywnie pod kątem zaburzeń psychicznych. Brak świadomości niestety nadal istnieje. Było to 100 lat temu, i jest to teraz!

Mowa o UFO czyli o szarych istotach mierzących około nieco ponad metr wzrostu. Mających szarą skórę i duże czarne oczy. Poruszają się oni statkami napędzanymi prawdopodobnie siłą anty grawitacji. Statki mierzą około od 20-do nawet 50 metrów. W internecie, a zwłaszcza na YouTube krąży szerokie spektrum tych zjawisk. Wystarczy że wpiszecie w wyszukiwarkę UFO, a pojawi się Wam mnóstwo filmów z całego świata.

Jak wszyscy doskonale wiemy uważa się takie filmy za Fake, i nie godne uwagi. Tych filmów jest tak dużo, że nie odróżniamy dziś prawdy od fałszu. Nawet jeśli kiedykolwiek będziecie mieli do czynienia z takim pojazdem nie uwierzycie, bo będziecie sobie tłumaczyli że to balon meteorologiczny, samolot, chińskie lampiony, drony... itp. itd. Zastanawiającym faktem jest to że ludzie są ograniczeni czasem do logicznych wytłumaczeń takich zdarzeń. Jak się okazuje wiele z tych filmów to prawda! Wiele filmów zostało nakręconych właśnie na prawdziwych wydarzeniach, jeśli chodzi o Istoty z być może Innego Wymiaru. Wiele ludzi doświadczyło porwań, a także bliskich spotkań 3 stopnia.  Nasza niewiedza budzi strach, boimy się o tym mówić, bo ktoś zacznie uważać Cię za wariata, że Ci się to śni, albo jesteś pod środkami odurzającymi twój mózg. Przyznać się do tego to gwarancja że ludzie się od Ciebie odwrócą. Ludzie nie są przygotowani i zapewne nigdy nie będą przygotowani na kontakt z Nieznanym. To że żyjemy w roku 2019 nie oznacza że nasza Ziemia została w pełni poznana, nie oznacza to że we Wszechświecie nie ma życia! Inaczej byłoby to marnowanie przestrzeni.

Ciekawym przypadkiem był kiedyś pewien Billy Meier. Chodź uznano go za szaleńca, to wiele dowodów wskazuje na to że miał styczność z Plejadanami. Więcej o tym dowiecie się z dokumentu poniżej:To nie jedyny przypadek na Świecie. Więcej możecie się dowiedzieć tutaj.Dopuszczanie do swoich myśli istnienie innej formy życia, cywilizacji która wyprzedza nas technologią o ponad tysiąc lat nie mieści się nam w głowach. Ja osobiście uważam że jak najbardziej wielu ludzi doświadczy możliwości spotkania się z nieznanym. Wystarczy mieć świadomość istnienia, możliwość otwarcia szerzej oczu. Nie szukajcie od razu logicznych wyjaśnień, popatrzcie w niebo i zastanówcie się! Czy faktycznie jesteście sami we Wszechświecie?


Masowe pojawienia się UFO na skalę globalną nie będą miały nigdy miejsca, z tego względu że Oni po prostu boją się nas. Boją się że będziemy do nich strzelać. Jesteśmy prymitywną ludnością mającą na celu szerzenie nienawiści i zła, zamiast kierować się miłością. Obce Istoty które obecnie się pojawiają mają za zadanie przekazać i poszerzyć naszą wiedzę na ich istnienie. Czy wiecie co by się stało, gdyby okazało się że wszystkie religie świata mówią i sieją kłamstwo o naszym pochodzeniu? Gdyby Ci Bogowie okazaliby się kosmitami? Byłaby panika, a wszystkie dogmaty religijne padłyby z miejsca. 

Tak czy inaczej warto zastanowić się że nie jesteśmy sami, nie jesteśmy jedynymi ludźmi w Uniwersum. Istnieją do nas podobne Istoty które przewyższają nas wiedzą, są bardziej uduchowieni. Wielu z nich ma inny wygląd, chodź mają tak samo dłonie, nogi, głowę. Inni nie znaczy że są gorsi od Nas. To my jesteśmy źli i kierujemy się niszczeniem Ziemi. Nic dziwnego że coraz częściej się pojawiają. Zapewne próbują nam przekazać wiedzę, której nasz rozum jeszcze nie posiadł. 


A Ty miałaś/eś doświadczenia z Nieznanym!
9 Komentarze

 1. Żadnych tego typu doświadczeń nie miałem i nie specjalnie w to wierzę

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciężko powiedzieć, co tak na prawdę jest gdzieś tam. To jest niezwykłe i nieodgadnione.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś nie wierzono w inne rzeczy, zawsze tak było. Nie jestem aż takim niedowiarkiem, jestem otwarta ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oczywiście, że tak. Skoro jest nasza planeta to gdzieś może istnieć jeszcze inna z żyjącymi istotami.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy nie miałam takich doświadczeń, ale wierzę w to, że gdzieś tam we wszechświecie istnieje jakaś inna cywilizacja :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie miałam nigdy doświadczeń tego typu, ale też od dawna się tym interesuję :) Kiedyś dość dużo na te tematy czytałam i oglądałam (mój ojciec z resztą wciąż się UFO ekscytuje :P). Myślę,że choćby biorąc pod uwagę prawdopodobieństwo (tyle planet i gwiazd!) coś tam jeszcze musi być :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dosyć ciekawy temat, ale nie miałam takich doświadczeń jeszcze :D

  OdpowiedzUsuń
 8. mysle ze wszechswiat jest na tyle duzy ze byloby to zbyt glupie by wierzyc ze jestesmy na nim jedyni

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja nie wykluczam obcych, myślę że gdzieś tam są i po prostu nas nie atakują bo wiedzą że ludzkość jest na tyle głupia że sama się wykończy :P

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. To motywacja do dalszego prowadzenia bloga.