Follow by Email

Kim jest Bliźniaczy Płomień?

związek bliźniaczych płomieni

Kim jest Bliźniaczy Płomień? Czy kiedyś słyszeliście to słowo, i co ono oznacza? 

Zaraz rozwieję Waszą ciekawość! Ci którzy wiedzą, będą mogli się wypowiedzieć w komentarzu pod artykułem, a Ci z was którzy jeszcze nie wiedzą, to zaraz zaczerpną troszkę wiedzy z pogranicza duszy i wszystkiego co zwie się Tajemnicą


Uwaga! Ten artykuł będzie obszernym wpisem, dlatego będzie mi miło jeśli dobrniesz do końca. A więc zaczynamy przyswajać wiedzę! 


Lubię pisać na różne tematy, temat ten jest na tyle poważny że nie warto brać go jako żart. Niech każdy zastanowi się czy w swoim życiu nie spotkał się ze swoim Bliźniaczym Płomieniem.

Bliźniaczy Płomień, to nie to samo co Bratnia Dusza. Bratnich Dusz możemy w swoim życiu spotkać wiele... A Płomień jest tylko jeden!Wszystkie Dusze jakie napotykamy na swojej drodze znają się na Planie Duchowym. Plan Duchowy to życie w każdej kolejnej reinkarnacji. Odgrywają one coraz to nowe role. Zchodzą na Ziemię by móc doświadczać najróżniejszych sytuacji, by zdobyć doświadczenie i przechodzić przez kolejne poziomy rozwoju duchowego.

Wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni. Jednak istnieją ludzie z którymi czujemy wyjątkową więź. Są to Bliźniacze Płomienie.
Zwykło się mówić że są to dwie połówki jabłka. Na poziomie duchowym są jednością, a na planie fizycznym dają całkowite spełnienie.

Z Bliźniaczym Płomieniem czujesz głębokie połączenie na planie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym. Bliźniak to nasze odbicie lustrzane. Jest katalizatorem wzrostu duchowego. Pokazuje wszystkie cechy, wszystkie błędy i braki. To niesamowicie intensywna relacja, która przyciąga i odpycha jednocześnie. Doznajemy wtedy fajerwerków i duchowego wzrostu. To nie jest relacja jak z romantycznego filmu.

Ta chwila gdy spotykamy swój Bliźniaczy Płomień, to jest jak trzęsienie ziemi. Od razu zauważysz że w Twoim życiu pojawiła się wyjątkowa osoba. To ktoś kto zrobi rewolucję w naszym życiu i wywróci nasz świat do góry nogami. To intensywny proces spotkania ze swoim odbiciem lustrzanym. Jeśli jesteś osobą która ma niską samoocenę, może być to dla Ciebie szok, gdyż takie spotkanie możemy  przeoczyć, lub odbierzemy sobie szansę na spotkanie i przeżycie czegoś fascynującego.

Jeśli posiadamy wewnętrzny spokój, nie panuje w nas chaos, to wtedy nasza relacja z Bliźniakiem będzie spokojniejsza. Skupiamy się wtedy na sobie i dążymy do rozwijania naszych najlepszych cech.

Bliźniaka możemy spotkać w życiu po raz pierwszy, ale kiedy spojrzymy tej osobie w oczy, to mamy wrażenie że już kiedyś się spotkaliście. To oczywiście wspomnienia z poprzedniego życia. Spotkanie to jest tak intensywne że masz wrażenie że raził Cię piorun. Słowa tego uczucia nie są w stanie wyrazić.

Odsyłam do ciekawego artykułu tutaj

Moja Historia:

Po 8 latach związku rozstałam się z kimś, z kim uważałam na tamten moment spędzić życie. Byliśmy zaręczeni, ale nic nie zanosiło się po tym wydarzeniu na coś więcej. Mimo to nie żałuję że decyzje wtedy podjęte będą miały potem na mnie tak pozytywny wpływ. Po tych ośmiu latach, mój związek rozpadł się z przyczyn naturalnych. Mój głos serca po wielu kłótniach i zawirowaniach mówił mi że to nie ma sensu, że czeka mnie kiedyś lepsze życie u boku kogoś innego. Długo chciałam być sama, i nie dopuszczałam myśli że jeszcze kiedyś kogoś spotkam, bo i gdzie?

Wtedy nie wychodziłam często z domu, czy zwyczajnie z kimś gdzie mogłabym wypić piwo. Siedziałam w pracy i wracałam szybko do domu. Czas płynął... Kiedyś postanowiłam z głupia założyć konto na portalu randkowym. Wiadomości tych głównie dotyczących o sprawy sexu było mnóstwo. Faceci też byli do dupy, i nie w moim guście. Dałam sobie spokój. Pomyślałam że nie warto szukać kogoś na siłę. Jeśli ktoś się znajdzie to będzie to spontaniczne i w najmniej nieoczekiwanym momencie.

Po roku czasu postanowiłam powrócić do wspomnianego portalu. Weszłam zobaczyć co tam słychać! Nie działo się nic specjalnego. Po paru miesiącach poznałam tam dość wartościową osobę z zagranicy. Turek był nawet fajną osobą z którą mogłam pogadać w języku polskim. Znajomość on-line trwała pół roku. Potem każdy z nas poszedł w swoją stronę. W między czasie kiedy tak nawiązywałam i poznawałam kulturę turecką , ktoś pukał do mnie w wiadomościach prywatnych. Odpisywałam, ale nie miałam na myśli że kiedyś ta osoba z którą wdam się w rozmowę, będzie tą jedyną osobą z którą dziś jestem w 3 letnim związku.

Rozmowy on-line stawały się częstsze, a "R" nieoczekiwanie chciał mnie bliżej poznać. To była jedna osoba na tysiąc której nie chodziło o sprawy intymne. Pisaliśmy długo, bo chyba 3 miesiące. Po tym czasie postanowiliśmy się spotkać. O dziwo mieszkał ode mnie tylko 12 km. Tak blisko, a jednak tak daleko... Nasze spotkanie wyglądało właśnie tak jak spotkanie Bliźniaczych Płomieni. Intensywnie, i ekscytująco. Nadawaliśmy na tych samych falach. Wspólne tematy i wspólny rozwój duchowy sprawiły że jesteśmy szczęśliwą parą, planującą wspólną przyszłość.


Po czym poznasz że to Bliźniaczy Płomień?

Rozpoznanie: Deja Vu. Dziwne uczucie że już kiedyś się spotkaliście. Przeświadczenie że czeka Was wspólna przyszłość.

Wrażenie: Ta osoba odegra w Twoim życiu kluczową rolę. Jej przyjście to seria zbiegów okoliczności.

Jesteś sobą: Masz poczucie że przy tej osobie możesz być autentyczny.

Yin i Yang: Jesteście idealnie ze sobą zrównoważeni.

Rozwój: Z tą osobą czujesz że się rozwijasz na każdym poziomie. Jest to szybszy rozwój, niż byłbyś w stanie działać w pojedynkę.

Wolność: Nikt nie ogranicza partnera i daje mu pełną swobodę w działaniu.

Świadomość duchowa: Oboje jesteście świadomi rozwoju duchowego. Wiecie na czym polega wymiana energii, i czujecie do siebie wielką empatię.

Ten/Ta jedyna: Czekałeś na tą osobę całe życie.

Połączenie: Łączycie się na wszystkich poziomach. Macie podobne wartości, pasje. Zdarza się że jesteście podobni do siebie nawet z wyglądu.

Lustro: To Twoje odbicie lustrzane. Pokazuje wszystkie lęki, wywleka wszystko na wierz, co chcemy ukryć. Rzucają nam wyzwania i mobilizują do zmian.

Powroty: Bez względu ile razy uciekniesz i tak magnetycznie przyciągniesz do siebie Płomienia.

Nauka Życia: Oboje przerabiacie życiowe lekcje. Cierpliwość. Przebaczanie. Wdzięczność i Empatię.

Pełna Akceptacja: Partner akceptuje Cię takim jakim jesteś.

Misja: Macie poczucie misji. Czujecie się w obowiązku osiągnąć wyższy cel: społeczny, ekologiczny i duchowy.


Spotkanie Twin Flames nie przydarza się każdemu. Jednak to spotkanie przychodzi niespodziewanie, i gdy nie jesteśmy na to gotowi. Ci którzy mają szczęście spotkać Bliźniaka mogą razem wzrastać na każdej płaszczyźnie. I na koniec możecie zerknąć jeszcze na jeden artykuł tutaj by poszerzyć wiedzę na ten temat

A Ty spotkałaś/eś swojego Bliźniaczego Płomyczka?

13 Komentarze

 1. Nie zdarzyło mi się to jeszcze, ale artykuł ciekawy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie spotkalam jeszce nigdy takiego bliźniaka. Bardzo ciekawe!

  OdpowiedzUsuń
 3. chyba nie mieliśmy okazji spotkać jeszcze takiej osoby

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja spotkałam takiego swojego bliźniaka, zastanawia mnie ile razy go odepchnę a on wróci jak magnez. Kinga Ł

  OdpowiedzUsuń
 5. Oczywiście o bratniej duszy słyszałam nie raz, ale o bliźniaczym płomieniu słyszę po raz pierwszy.

  OdpowiedzUsuń
 6. No to teraz dałaś mi sporo do myślenia.
  Miłego dnia.

  OdpowiedzUsuń


 7. Raz w życiu wydawało mi się, że spotkałam taką osobę, ale ta osoba nie chciała mnie poznać bliżej. Widocznie to nie było to.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawa sprawa, ja raczej nie spotkałam jeszcze swojego bliźniaczego płomienia. Ale niedawno poznałam osobę, która interesuje się wszystkim, czym interesuję się ja.

  OdpowiedzUsuń
 9. Cieszę się i życzę Wam powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja jeszcze raczej nie spotkałam swojego bliźniaka. Bardzo fajny post

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten temat jest mi bardzo bliski:) Jestem z moim bliźniaczym płomieniem już 11 lat. Gdy się pierwszy raz spotkaliśmy, miałam przyjemne ciarki na plecach i z tyłu głowy. Miałam poczucie, że znamy się od zawsze. Po spotkaniu wiedziałam, że będziemy razem. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. To motywacja do dalszego prowadzenia bloga.