Follow by Email

Jak działa zabójcza sieć 5G

zabójcza sieć 5G, choroby nowotworowe


Na pewno spotkaliście się w telewizji z siecią 5G. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, jaki ma to negatywny wpływ na wszystkie żyjące istoty, w tym i nas! 


Niestety telewizja ma to do siebie, że często nie informuje o złych skutkach  nowej generacji sieci, która wysyła szkodliwe promieniowanie. Jak informuje Minister Zdrowia przewiduje drastyczne podniesienie norm dla poziomu w Polsce aż o 100%


Nie oszukujmy się, że to nie będzie miało na nas wpływu. W niektórych miastach już zaczęto stawiać maszty, mimo to, że trwały protesty, a ludzie się nie chcą by je stawiano co kilka metrów. To grozi przeróżnymi chorobami jak np. rak i inne groźne choroby serca i mózgu.


Technologią 5G zaczęto się interesować już w 2017 roku gdzie lekarze i naukowcy z 36 krajów podpisało apel, w którym domaga się zawieszenia technologii 5G w Europie. A jak jest w Polsce?
Już zaczęto trąbić o tym w wiadomościach, że planują postawić pierwsze maszty w kilku miastach. Kraków nie jest, póki co na liście, i cieszę się z tego, bo ostatnio trwały tam protesty z tego powodu. Niestety Katowice, Gdańsk, Lublin już nie mają się z czego cieszyć!

Otaczamy się każdego dnia wystarczająco dużym polem elektromagnetycznym jak sieci 2G, 3G, 4G, i Wi-Fi, co sprawia, że większość z nas zaczęła mocno narzekać na zdrowie, ale jest to nie jedyna przyczyna chorób. To, co spada na nas w postaci proszku z nieba również się do tych chorób przyczynia. Jeżeli zaczniemy masowo korzystać z technologii 5G to niemożliwym stanie się ekspozycja na zabójcze promieniowanie.

Szkodliwość RF- EMF

O szkodliwości RF-EMF  donoszą naukowcy z ponad 40 krajów w liście skierowanym do ONZ i WHO. Potwierdziły to badania amerykańskiego National Toxicology Program oraz Międzynarodowa Agencja  Badań nad Rakiem, która sklasyfikowała pole elektromagnetyczne o częstotliwości między 30 KHz a 300 GHz do grupy czynników rakotwórczych. Udowodniono, że pole elektromagnetyczne emitowane przez urządzenia wpływa szkodliwie na rośliny, zwierzęta i ludzi. To prowadzi jak wyżej napisałam do raka i chorób serca.

W 2016 roku Akademia EUROPAEM stwierdziła, że:„[…]istnieją silne dowody na to, że długoterminowa ekspozycja na pole elektromagnetyczne może powodować wzrost zachorowań na nowotwory, Alzheimera i bezpłodność. Częściej jednak mamy do czynienia z objawami nadwrażliwości na EMF, m.in. bólami głowy, trudnościami
z koncentracją, problemami ze snem, depresją, brakiem energii, zmęczeniem i symptomami grypopodobnymi”.

Tym samym zgodnie z przyjętą przez Radę Europy w 2011 roku

„Należy podjąć wszelkie uzasadnione kroki w celu zmniejszenia ekspozycji na pole elektromagnetyczne, głównie częstotliwości radiowe emitowane przez telefony komórkowe, szczególnie w przypadku dzieci i młodych ludzi, najbardziej narażonych na zachorowania na nowotwory mózgu”.

O niebezpieczeństwie tym informuje nawet Europejska Agencja Ochrony Środowiska:

„Istnieje wiele przykładów na to, jak w przeszłości, po zignorowaniu zasady ostrożności, mieliśmy do czynienia z poważnymi i często nieodwracalnymi szkodami wyrządzonymi zdrowiu
i środowisku. Trzeba pamiętać, że ekspozycja na czynnik szkodliwy może trwać wiele lat, zanim jego szkodliwość zostanie dowiedziona”.


Tak sobie zadaję pytanie, po co budować maszty, które mają pustoszyć nasz organizm. Przecież Elon Musk wyrzuca co jakiś czas w kosmos Starlinki! Dokładnie z tego samego powodu polepszenia sieci internetowej na całym świecie. Jak dla mnie obie te rzeczy to wyrzucanie pieniędzy w błoto, i zupełnie zbędna rzecz. 

Tak czy inaczej nie chodzi tu o dobro obywateli, tylko o pieniądze. Rząd ma to gdzieś co zwykli ludzie mają do powiedzenia. Ich to zwyczajnie nie interesuje. Ważne, żebyśmy my jako ludzie zdawali sobie z tego sprawę, i byli świadomi zagrożenia 5G. 


15 Komentarze

 1. poruszyłaś na prawdę istotny dl nas temat! faktycznie nie wszyscy zdają sobię sprawę z zagrożenia

  OdpowiedzUsuń
 2. Poruszasz bardzo ważny temat. Mówiąc szczerze nie zagłębiałam się w niego jakoś szczególnie, jednak słyszałam o protestach. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W dzisiejszych czasach już nic mnie nie zaskoczy - ludzie sami się niszczą co jest ogromnie przykre.

  OdpowiedzUsuń
 4. to jest bardzo ważny temat ... niestety teraz liczy się kasa i nic więcej :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Śledzę te tematy już od jakiegoś czasu z technologią 5G - strasznie mnie to przeraża.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda, że telewizja publiczna o tym nic nie mówi lub mało... dobrze, że w internecie są te tematy poruszane, by zwiększyć Naszą świadomość.

   Usuń
 6. Powinniśmy poruszać takie tematy coraz częściej faktycznie telewizja maskuje takie rzeczy, które w gruncie rzeczy są na prawdę istotne ":)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie wiedziałam. Nie wystarczy nam ta technologia co mamy, albo zamienić stara na nowszą likwidując starą i zastępując ją po prostu, a nie stawiać nowe elementy w kolejnych miejscach. Nie wiem jak to technologicznie wygląda, jednak to wszystko tak szybko się rozwija, że aż strach.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jesteśmy otoczeni zewsząd coraz większą liczbą zagrożeń. Depopulacja trwa. Najgorsze jest to że nie wiele już można.

  OdpowiedzUsuń
 9. Tak to już jest, technologia opanowała współczesny świat. Tylko zadajmy sobie pytanie, czy rzeczywiście możemy coś z tym zrobić? A jeśli tak - to czy chcemy?

  OdpowiedzUsuń
 10. Zagrożenie spore, ale niestety nie ma szans by to wyeliminować. Zbyt wartościowy jest to biznes i za bardzo jesteśmy uzależnienie od technologii.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja jestem przeciwna tej sieci. Nistety nałogowcy, których własne zdrowie nie interesuje, tak jak narkomana nie interesuje, że może przedawkować chcą tej sieci. Jest zbędna, wystarczy internet stacjonarny, poza tym fale EM są szkodliwe, wykorzystuje się je w medycynie,więc wpływaja na organizm. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie spotkałam się z tą siecią w telewizji, bo jej nie oglądam. Przez co dopiero pierwszy raz słyszę o 5G. Będę chyba musiała coś więcej o tym przeczytać, skoro jest dla nas takim zagrożeniem.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 13. a nawet w ten weekend trafiłam w necie na eksperyment, czy wifi ma wpływ na rośliny i w dwóch pudełkach próbowali wyhodowac roślinki, z tym, że w jednym był router cały czas włączony, aw drugim nie... i tam gdzie router był włącozny nie zadziało się kompletnie nic, nawte ajmniejsza roślinka nie urosła... to jest takie przykre.... nie wiem po co nam 5G skoro to co jest itak jest wystarczające ;

  OdpowiedzUsuń
 14. O mamo! Nigdy się nad tym nie zastanawiałam, ważny temat poruszyłaś. Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. To motywacja do dalszego prowadzenia bloga.