Follow by Email

O mnie

mój wizerunek, o mnie,moje zainteresowania

Mam na imię Dorota. Jestem zodiakalną Wagą, która lubi wszystko zwarzyć i zmierzyć. Mimo swoich 35 lat czuję się młoda duchem, co często ma odzwierciedlenie w sposobie mojego zachowania, czy młodego wyglądu. Pisanie jest moją odskocznią gdzie lubię wywierać ciekawość ludzi na sytuacje, i rzeczy nas otaczające.

Nie mogę obejść się bez kawałka czekolady, która zawsze poprawia mi nastrój. Lubię też od czasu do czasu poczuć smak i zapach kawy, który działa na mnie pobudzająco. Jestem miłośniczką zdrowego odżywiania i naturalnych kosmetyków. Nigdy nie przejdę obojętnie obok księgarnii. 

Moją ulubioną książką są Dalekie Podróże Roberta Monroe, a także książki i poradniki Beaty Pawlikowskiej. Wierzę w zjawiska niewyjaśnione i tajemnicze. Kilka razy w życiu udało mi się doświadczyć OBE - czyli wyjścia z ciała zachowując przy tym zupełną świadomość. Rozwój duchowy jest dla mnie bardzo ważny, i dążę cały czas do doskonalenia swojej duszy. Jestem szczerą i czasem lubiącą mieć rację osobą. Czasem nie przyjmuję krytyki, chyba że jest ona konstruktywna i nie obrażająca mojej osoby. Nie lubię ludzi kórzy uważają się za "pępek świata" i cenią tylko materializm, a nie dobre serce u drugiego człowieka. Jestem wyrozumiała i uczę się cały czas jak być lepszą osobą dla siebie i innych.